Mācībās kursā “Ikdienas darba organizēšana cūkkopībā”

Publicēts: 08.11.2023.
Dalies
logo-600x74

Aicinām lauksaimniekus, mežsaimniekus, pārtikas produktu ražošanā (izņemot zivsaimniecības produktus) un kooperācijā iesaistītos, piedalīties mācībās kursā Ikdienas darba organizēšana cūkkopībā.

Kursa tēmas: 

1. Ikdienas darbu organizēšana dažādās cūku novietnēs

2. Veiksmīga sēklošanas rezultāta nodrošināšana sivēnmātēm

3. Veiksmīgs „starts” atnešanas kūtī

4. Samazināta pašizmaksa, izmantojot sabalansētu ēdināšanu, vienlaicīgi uzlabojot diennakts pieauguma rādītājus.

5. Praktiskas nodarbības saimniecībā. Barības devu sastādīšana, barības līdzekļu analīze. Metienu izlīdzināšana. Optimālā sēklošanas laika izvēle. 

Mācību kursa atbalsta intensitāte 50% vai 90% (90% atbalsta intensitāte – mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem)

Iepriekšēja pieteikšanās uz mācībām ir OBLIGĀTA! Vietu skaits mācību grupā – ierobežots.

Kontaktpersona: Valentīna Alksne t. 27032233 lcaa@inbox.lv.

Mācības tiek nodrošinātas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020.gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

Jaunākās ziņas
Mierpilnus un saules pielietus svētkus!
Cūkgaļas (S un E klases) vidējās iepirkuma cenas Latvijā 2024. gada aprīļa trešajā nedēļā (līdz 21.04.2024.) bija attiecīgi par 10,0% un 10,5% zemā...
Atgādinām, ka no 15.marta līdz 1.jūlijam var iesniegt pieteikumus atbalsta pasākumā “Ražas, dzīvnieku, sējumu un stādījumu apdrošināšanas prēmija”....

Aizsargāta lapa

Lai lasītu saturu, ielogojieties!