Atskats no LCAA biedru kopsapulces

Publicēts: 16.04.2024.
Dalies
20240411_1011020

Šī gada 11. aprīlī notika ikgadējā k/s “Latvijas Cūku audzētāju asociācija” biedru kopsapulce, šogad iezīmejot asociācijas 25. gadadienu.

Sveicēju vidū un ar uzrunu nozarei uzstājās Zemkopības ministrs Armands Krauze un Lauku atbalsta dienesta direktors Ģirts Krūmiņš. Viņš arī sniedza aktuālo informāciju par aktualitātēm platību maksājumos un izmaksu grafikos; par atbalstu cūkkopības nozarei kopš 2019. gada un informēja par krāpšanas mehānismiem, kuri piekopti ES fondu finansējuma ieguvē un, kā darīt nevajag. Krūmiņš arī pasniedza pateicības rakstus SIA “Gaižēni” un LCAA valdes loceklim Aleksam Skovgaard Rasmussen par uzņēmuma ziedojumiem Ukrainai.

LR ZM LAD direktores vietniece Biruta Ingiļavičute informēja par valsts atbalstu cūkkopības nozarē, Pārtikas un Veterinārā dienesta veterinārās uzraudzības departamenta direktores vietnieks Edvīns Oļševskis informēja par aktualitātēm nozarē dzīvnieku labturībā, biodrošībā un ĀCM.

Jaunākās ziņas
Mierpilnus un saules pielietus svētkus!
Cūkgaļas (S un E klases) vidējās iepirkuma cenas Latvijā 2024. gada aprīļa trešajā nedēļā (līdz 21.04.2024.) bija attiecīgi par 10,0% un 10,5% zemā...
Atgādinām, ka no 15.marta līdz 1.jūlijam var iesniegt pieteikumus atbalsta pasākumā “Ražas, dzīvnieku, sējumu un stādījumu apdrošināšanas prēmija”....

Aizsargāta lapa

Lai lasītu saturu, ielogojieties!