Publicēts: 12.07.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nosūta atkārtotai izskatīšanai un saskaņošanai precizēto un papildināto Ministru kabineta noteikumu projektu “Īpašās vides prasības mājputnu vai cūku intensīvai audzēšanai” un tā anotāciju.

Vienlaikus vēršam uzmanību, ka Eiropas Komisijas 2017. gada 15. februāra īstenošanas lēmumā 2017/302/ES, ar ko pieņem labāko pieejamo tehnisko paņēmienu (LPTP) secinājumus attiecībā uz mājputnu vai cūku intensīvo audzēšanu saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvu 2010/75/ES par rūpnieciskajām emisijām, iekļautās prasības Latvijā ir tieši transponējamas nacionālajā normatīvajā regulējumā.

Lūgums, sniedzot priekšlikumus vai iebildumus, norādīt konkrētas redakcijas vai arī argumentus gadījumā, ja pašreizējās redakcijas nav pieņemamas.

 

Priekšlikumus vai saskaņojumu lūdzam sniegt līdz š.g. 6. augustam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

  Ministru kabineta noteikumu projekta “Īpašās vides prasības mājputnu vai cūku intensīvai audzēšanai” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojums (anotācija)

  Noteikumu projekts "Īpašās vides prasības mājputnu vai cūku intensīvai audzēšanai"

  Secinājumi par labākajiem pieejamiem tehniskajiem paņēmieniem (LPTP) mājputnu vai cūku intensīvai audzēšanai"