Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” un biedrība “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” sadarbībā ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu aicina Kurzemes zemniekus un lauku iedzīvotājus uz tikšanos ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu š.g. 16.jūnijā plkst. 11.00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma zālē (Valteru iela 6, Kandava, Kandavas novads, LV-3120).

Tikšanās laikā zemkopības ministrs un Zemkopības ministrijas pārstāvji iepazīstinās ar Latvijas priekšlikumiem Kopējai lauksaimniecības politikai (KLP) no 2023.gada un to, kādus Latvijas laukus nākotnē redz ministrija, kā jaunie pasākumi vides un klimata mērķu izpildei ietekmēs lauksaimnieku darbu, kā arī pārrunās aktualitātes lauksaimniecības nozarē.

Tikšanās noslēgumā plānota diskusija ar zemkopības ministru par lauku apdzīvotības saglabāšanu un veicināšanu.

Dalībai aicinām pieteikties līdz 13.jūnijam, reģistrējoties šeit: https://forms.gle/XXxK32wfvphJeCR26

vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.