Aicinām pieteikties tiešsaistes apmācību semināram “Energoefektivitātes un vides snieguma uzlabošana uzņēmumos”, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts pētniecības projekta ICCEE ietvaros.
 
Semināra laikā aplūkosim kā energoefektivitātes tehniskos aspektus tā arī dzīves cikla analīzes metodi, kas dod iespēju vērtēt energoefektivitātes pasākumus ne tikai no enerģijas un izmaksu samazināšanas skatu punkta, bet arī no to ietekmes uz vidi samazināšanas viedokļa.
 
Norises laiks: 8.-9. aprīlī no 16.30 - 19.00
Norises vieta: tiešsaistē, ZOOM platformā

 

 
Visiem dalībniekiem pēc semināra noklausīšanās un pārbaudes testa nokārtošanas būs iespēja saņemt sertifikātu par semināra apmeklējumu. Tāpat visiem semināra dalībniekiem būs pieejami lektoru sagatavotie izdales materiāli, prezentācijas un iespējas izmantot aprēķina rīku energoefektivitātes pasākumu analīzei.
 
Semināra programma un plašāka informācija ir pieejama šeit: https://videszinatne.rtu.lv/ee-un-vides-sniegums-uznemumos-2/
 
 
 
Lūdzam pieteikties līdz 07.04.2021., aizpildot REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai attālināti ZOOM platformā (tiešsaistē). 
Dalība seminārā ir bez maksas.