LOSP aktivitātes:

20.02.2018. VAAD tikšanās reizē ar lauksaimnieku NVO piedalījās Lauksaimnieku apvienības, Latvijas Dārznieks, Latvijas Augļkopju asociācijas, Stādu audzētāju biedrības, Vīnkopju un vīndaru biedrības pārstāvji, kā arī LOSP birojs. VAAD stāstīja aktualitātes, atbildēja uz jautājumiem. Informācija nosūtīta atsevišķi!

 

22.02. piedalījāmies ZM sanāksmē par MK noteikumiem attiecībā uz ES atbalstu neiesētiem vai zaudētiem ziemājiem un Valsts atbalstu lietavās cietušajiem sējumiem un stādījumiem. Tika diskutēts par Eiropas Savienības ārkārtas atbalsta piešķiršanas kārtība lauksaimniekiem par neiesētajiem vai zaudētajiem ziemāju sējumiem-3.4 miljoni un Valsts atbalstu par 2017. gada lietavās cietušajiem sējumiem un stādījumiem radīto zaudējumu ietekmes mazināšanu - 4.4 milj.

Detalizētāka informācija Jums jau nosūtīta!

 

22.02. LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs piedalījās LR Valsts prezidenta organizētajā diskusijā "Tiesu varas aktuālie jautājumi: iespējas un izaicinājumi"

 

Šonedēļ aktīvi piedalījāmies gan Saeimas Tautsaimniecības komisija sēdēs, gan Ekonomikas ministrijas un LTRK sanāksmēs par elektroenerģijas tirgus sakārtošanu, obligātā iepirkuma komponentes (OIK) ieviešanas gaitu un aktualitātēm. Visi materiāli nedēļas gaitā Jums ir nosūtīti atsevišķi!

 

 LOSP infolapa

  Infolapa